top of page

Atskleiskime paslaptį: kodėl plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai visada dingsta ir kaip to išvengti?

Plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai yra labai praktiški plaukų aksesuarai, galintys daryti stebuklus – padėti kurti įspūdingas šukuosenas, tvirtai prilaikyti plaukus ar tapti efektyviu šukuosenos ar netgi visos aprangos akcentu. Šie plaukų aksesuarai nepaprastai vertinami dėl ir savo funkcionalumo, ir dėl dekoratyvumo.

Deja, plaukų segtukai ir smeigtukai pasižymi ir dar viena ne mažiau stebuklinga, bet jau ne tokia džiuginančia savybe. Jie sugeba labai veiksmingai pasimesti ir tiesiog prapulti. Segtukai įprastai yra pametami rečiau, o tai yra vienas iš svarbesnių jų skirtumų, lyginant su smeigtukais. Regis, dar visai prieš akimirką smeigtukai buvo po ranka, o dabar juos tarytum visiems laikams prarijo juodoji skylė. Tokiais atvejais gali apimti neviltis ir patys plaukų segtukai bei smeigtukai ima atrodyti nebe toks patrauklus įrankis, ypač jeigu į juos buvo investuota daugiau.

Išeitis – veiksmingi organizavimo metodai


Gal šį plaukų aksesuarų dingimo detektyvą visgi įmanoma išspręsti? O tiksliau – atrasti būdų, kaip užkirsti kelią nuolatiniam paslaptingam plaukų segtukų ir smeigtukų prapuolimui ir išvengti galvos skausmo? Juk, panašu, už šios prapulties iš tiesų nesislepia jokios sąmokslo teorijos apie segtukus visur išslapstančius mažyčius žmogeliukus, jiems netikėtai išdygstančias kojas ar plaukų aksesuarus pradanginančias baugias antgamtines jėgas.

Viskas yra gerokai paprasčiau, vadinasi, sprendimai taip yra paprasti – tereikia atrasti veiksmingus ir praktiškus tvarkymosi bei organizavimo metodus, taip pat rinktis labiausiai tinkančius segtukus. Pasižiūrėkime, kaip galima išsivaduoti iš šio erzinančio užburto rato.

Išsiaiškinkite dingimo priežastis


Jei plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai nuolatos prapuola, vadinasi, už to slypi konkrečios priežastys – tam tikros organizavimo klaidos ar kiti sunkumai. Identifikavus šias priežastis, susitvarkyti ir užkirsti kelią plaukų aksesuarų pradingimui bus žymiai lengviau.

Pirma, plaukų segtukai ir smeigtukai gali tiesiog netyčia išslysti iš jūsų plaukų, ypač intensyviau judant, ir taip pasimesti. Tokiu atveju gali būti, kad savo plaukų aksesuarų taip ir neberasite. Be to, kartais segtukai gali iškristi ir pasimesti dar formuojant šukuoseną. Jeigu nenorite pamesti smulkių aksesuarų galite rinktis stambesnius segtukus, kurie laikysis ženkliai tvirčiau.

Kartais nutinka taip, kad anksčiau puikiai plaukuose besilaikę segtukai ar smeigtukai tampa nebe tokie patikimi ir lengvai išslysta iš plaukų. Jie paprasčiausiai susidėvi ir praranda savo patikimumo savybes. Tai dar viena jų pasimetimo priežastis, kuriai nėra kito sprendimo nei pačio akesusaro pakeitimas.

Kita labai dažnai pasitaikanti priežastis yra netinkamas plaukų aksesuarų laikymas. Jei plaukų segtukus numetate bet kur, nereikia stebėtis, kad paskui jų nebeįmanoma rasti. Kaip ir kiekvienas daiktas, jie privalo turėti apgalvotai jiems paskirtą laikymo vietą, kurioje nepasimes tarp kitų daiktų ir bus greitai atrandami.

Žinoma, jei jums apskritai sudėtinga susiorganizuoti savo daiktus ir laikytis tvarkos, nenuostabu, kad pasimeta ir plaukų aksesuarai, kurie dažnai būna smulkūs ir neryškūs. Tad tvarkos ir organizuotumo trūkumas – dar viena jų pasimetimo priežastis.

Išvenkite plaukų aksesuarų pradingimo


Kaip ir daugybę problemų, varginantį plaukų segtukų pasimetimo klausimą galima išspręsti. Visų pirma atraskite tinkamiausią laikymo vietą. Laikymas privalo būti patogus jums, tad verčiau nesumesti segtukų tiesiog į stalčių ar maišelį – geriau rinkitės dėžutes. Jei turite daugiau skirtingų segtukų, patartina juos išrūšiuoti ir rinktis dėžutes su skirtingomis vidinėmis dalimis.

Vien tinkama vieta problemos dar neišspręs – stenkitės segtukus ir smeigtukus visada ten ir palikti. Tai turi tapti tvirtu įpročiu. Įprastai plaukai yra susegami namie ar darbe tad priklausomai nuo jūsų įpročių stenkitės patogiai, sau po ranka, laikyti šias priemones dėžutėje.

Jeigu naudojate metalinius segtukus jums gali pasitarnauti magnetas. Toks laikymo būdas nereikalauja daug organizacinių gebėjimų. Jei susiduriate su segtukų jūros problema rankinėje, vienas magnetas taps puikiu dėžutės pakaitalu.

Kitas sprendimo būdas susijęs su pačiais segtukais ir smeigtukais. Atkreipkite dėmesį, ar kažkurie segtukai netapo laisvesni ir mažiau patikimi – galbūt galima juos pataisyti arba, kaip įprastai ir nutinka, reikia tiesiog su jais atsisveikinti. Formuojant šukuoseną, stenkitės aksesuarus naudoti taip, kad jie neiškristų ir neišslystų, galbūt verta svarstyti ir šukuosenos sutvirtinimo priemones.

Užtikrinkite, kad nenaudojate šukuosenai pernelyg mažų segtukų – jeigu jie patiria itin didelį pasipriešinimą ir užčiuopia itin didelį kuokštą plaukų, jie gali greičiau susidėvėti.
Galiausiai rinkitės kokybiškus ir jūsų plaukų tipui, būklei bei konkrečiai šukuosenai pritaikytus plaukų segtukus ir kuodų smeigtukus. Tada jų pasimetimo tikimybė gerokai sumažės.13 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page