top of page

Dekoratyvinių plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų menas: kaip juos įtraukti į kasdienį stilių

Plaukų segtukai ir smeigtukai – neįtikėtinai patogus ir funkcionalus įrankis, galintis padėti suformuoti net sudėtingiausias šukuosenas. Nenuostabu, kad be šių mažučių šukuosenų kūrimo elementų neišsiverčia nei salonai, nei savarankiškai sau ar kitoms moterims šukuosenas darančios damos.

Visgi, plaukų segtukai bei smeigtukai gali atlikti ir puošybinę funkciją. Tokiais atvejais naudojami dekoratyviniai plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai - juos galima pasitelkti ne tik proginėms šukuosenoms, bet ir kasdieniniam naudojimui. Tokie segtukai pagyvina bendrą vaizdą ar suteikia jūsų apdarui reikalingą finalinį akcentą, harmoningai baigdami visą derinį ir paryškindami šukuosenos privalumus. Tinkamai parinkti plaukų aksesuarai taip pat byloja ir apie jūsų kūrybiškumą bei puikų skonį.

Jei jums stinga idėjų, kaip dekoratyvinius plaukų segtukus ir kuodų smeigtukus įtraukti į kasdienius derinius, siūlome jų pasisemti iš šio straipsnio. Taip pat, prieš įtraukiant segtukus ir smeigtukus į savo garderobą, labai svarbu suprasti ir kokie yra skirtumai tarp įvairių plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų tipų.


Dalies plaukų susegimas


Vienas paprasčiausių variantų norint šukuoseną paįvairinti dekoratyviniais segtukais yra dalies plaukų susegimas. Jis tiks ilgiems ar pusilgiams plaukams. Norint pasidaryti dalinį plaukų susegimą, paprasčiausiai suimkite dalį plaukų priekyje ir juos susekite. Jei plaukai nėra ploni ir slidūs, o segtukas pakankamai patikimas ir laikosi tvirtai, galite iš karto naudoti dekoratyvinį segtuką, papuoštą jums patinkančiais elementais – gėlių, geometriniais motyvais, akmenukais, karoliukais, blizgučiais, karoliukais ir panašiai.

Tačiau kitais atvejais verčiau nerizikuoti ir plaukus surišti plona, jiems artimos spalvos gumele, o tada ant viršaus įtaisyti segtuką, taip užmaskuojant gumelę. Likusius plaukus galima palikti palaidus, surišti į arklio uodegą arba visus plaukus ar dalį jų tiesiog gražiai supinti.

Beje, galite paeksperimentuoti ir išmėginti kiek kitokius variantus - pavyzdžiui, suimti po plaukų sruogą iš galvos šonų ir jas susegti segtuku. Dar viena idėja – šitaip susegti ilgesnius kirpčiukus, atidengiant kaktą ir kuriant visiškai naują vaizdą.


Kuodelio papuošimas


Kuodelis – itin praktiška ir daugelio mėgstama kasdienė šukuosena. Egzistuoja ne viena jo versija: nuo griežto kuodo ir suglotnintų plaukų iki netvarkingo, išsidraikiusio kuodelio. Tačiau šaunu tai, kad visais atvejais šią šukuoseną galima paįvairinti dekoratyviniais segtukais ir ypač – smeigtukais.

Griežto kuodo atveju į jį susmaigstyti segtukai dar ir padės šukuosenai tvirčiau ir ilgiau išsilaikyti. Jei tokią šukuoseną derinate prie griežtesnio stiliaus drabužių, jums geriausiai tiks subtilūs smeigtukai su mažytėmis akutėmis ar kitais rafinuotais elementais.

Jei labiau mėgstate išsidraikiusį kuodelį ir laisvesnį aprangos stilių, galite pamėginti šukuoseną paįvairinti ryškesniais, įdomesniais dekoratyviniais smeigtukais.

Dar viena įdomi idėja – kaspinu puoštas didelis segtukas, kurį galima įtaisyti tiek virš kuodelio, tiek po juo.


Trumpesnių plaukų puošmena


Jei jūsų plaukai neilgi, tai dar tikrai nereiškia, kad nepavyks į savo kasdienius derinius įtraukti dekoratyvinių segtukų. Anaiptol – jie gali labai sėkmingai pagyvinti šukuoseną ir pabrėžti geriausias jos detales.

Tarkime, tiek į tiesius, tiek į garbanotus trumpokus plaukus galima įsegti didesnį dekoratyvinį segtuką, papuoštą jūsų mėgstamais elementais. Taip pat segtukais galima prisegti dalį plaukų, pavyzdžiui, sruogas iš šono arba kirpčiukus, taip sukuriant visiškai naują šukuosenos įvaizdį.

Kasose žybsintys plaukų papuošimai


Jei mėgstate pintis plaukus į kasas, jas taip pat galite paįvairinti dekoratyviniais segtukais ir smeigtukais. Jie suteiks žavesio bet kuriam kasų variantui: paprastai kasai, lankelio tipo kasai, pinamai permetant per galvą, vadinamajam „eglutės“ ar „žuvies uodegos“ pynimui, smulkioms kasytėms ir panašiai. Galite segtuku papuošti tik surišimo vietas, įsisegti vieną ryškesnį segtuką, tapsiantį akcentų ar tiesiog visą kasą nusagstyti aksesuarais. O dar šauniau tai, kad galite panaudoti ir segtukus, ir smeigtukus. Svarbiausia - nebijoti eksperimentuoti.13 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page