top of page

Inovatyvūs plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų naudojimo būdai unikaliam stiliui

Plaukų segtukai ir smeigtukai – populiarūs plaukų aksesuarai, nepamainomi tiek kuriant šukuosenas namuose, tiek salone. Lyginant juos tarpusavyje – jie turi savo skirtumų, bet abu yra lengvai pritaikomi pačioms įvairiausioms šukuosenoms, abu gali patikimai prilaikyti plaukus ar tapti puošniu viso įvaizdžio elementu, pabrėžiančiu jūsų stilių.

Šie plaukų aksesuarai patrauklūs ir tuo, kad juos pasitelkiant galima sukurti nepaprastai įdomių šukuosenų – nuo kuklių ir subtilių iki pačių išraiškingiausių. Jeigu trokštate paeksperimentuoti ar norite naujų idėjų savo stiliui, nieko nelaukite ir čiupkite mėgstamus plaukų segtukus arba smeigtukus ar skubėkite jų įsigyti. Na, o jeigu visgi stinga idėjų, pateikiame keletą kūrybiškų plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų panaudojimo būdų, kurie padės susikurti unikalų stilių namuose ar paįvairinti progines šukuosenas.

Geometriniai raštai ir spalvos


Plaukų segtukus galite susegti taip, kad jie sudarytų geometrinį raštą, tarkime, trikampius ar zigzagą. Iš esmės taip geometrinius raštus galima sukurti dviem būdais: sudėlioti juos iš pačių segtukų arba, pasitelkiant segtukus ar smeigtukus, geometrinius raštus formuoti iš plaukų (pavyzdys iš Pinterest).
Kitas panašus variantas – iš spalvotų plaukų segtukų sudėlioti plotai, imituojantys plaukų spalvos pokyčius ir iš toliau atrodantys tarytum dažymas. Taip galite eksperimentuoti ryškiomis ar plaukams kontrastingomis spalvomis (panašus pavyzdys iš Pinterest).


Pynė-lankelis


Tai iš tiesų žavinga ir įspūdinga šukuosena turinčioms ilgesnius plaukus. Viename šone suimkite dalį plaukų ir supinkite juos į kasą. Kasą permeskite į kitą šoną ir kruopščiai pritvirtinkite segtukais. Likusius plaukus galite surišti arba palikti palaidus. Iš jūsų plaukų supinta kasa atrodys tarytum lankelis – tokia šukuosena traukia akį ir atrodo žavingai ir lengvai. Na, o jei trokštate dar įspūdingesnio efekto, pynę padabinkite dekoratyviais segtukais, puoštais gėlių motyvais, perlais, blizgučiais, karoliukais ir panašiai.

Skiauterės ar kirpčiukų imitacija


Apėmė maištingos nuotaikos ar susižavėjote pankišku stiliumi, bet turite ilgesnius plaukus ir rizikuoti bei pasiryžti kardinaliems pokyčiams dar nedrįstate? Ne bėda – segtukai ir smeigtukai gali jums padėti suformuoti skiauterės imitaciją.

Kilstelėkite vidurinę plaukų dalį – pradėkite nuo priekio – ir ją pritvirtinkite, jei norite, plaukus galite šiek tiek susukti. Taip plaukus galite susegti per visą galvą, o jei norisi stipresnio efekto, iš abiejų šonų šukuoseną dar sutvirtinkite ir paryškinkite segtukais – galite pasirinkti ir ryškius, išraiškingus variantus. Likusius plaukus galite surišti į uodegą arba taip pat panaudoti skiauterei ir užmaskuoti segtukais. Galiausiai išbaigti ir sutvirtinti šukuoseną padės plaukų lakas (technikos pavyzdys, tik reikėtų naudoti laką jeigu jūsų plaukai nėra garbanoti).

Pasitelkiant segtukus, galima suformuoti ir kirpčiukų imitaciją. Tereikia atskirti dalį plaukų priekyje ir, pasirinkus norimą ilgį, suformuoti įsivaizduojamus kirpčiukus, o likusius plaukus kruopščiai pritvirtinti ir užmaskuoti segtukais. Šioje vietoje taip pat galima panaudoti ir ryškesnius, dekoratyvesnius segtukus.

Sukučiai


Tai labai paprastas, bet efektyvus šukuosenos paįvairinimo būdas. Tiesiog atskirkite keletą plaukų sruogų, jas šiek tiek pasukite ir pritvirtinkite segtukais. Tai gali būti ir tik kelios sruogos, o galite tokius sukučius formuoti palei visą galvą – jie atrodys tarytum lankelis.


Netikėti akcentai

Visiškai paprasti segtukai ar smeigtukai gali greitai virsti įdomiais ir išradingais šukuosenos akcentais. Tam jums prireiks patikimų klijų ir, žinoma, pačių akcentų. Tai gali būti bet kas – kaspinėliai, karoliukai, akmenukai, ženkliukai, nėriniai, pūkučiai, kitų aksesuarų ar juvelyrinių dirbinių dalelės ir dar daugybė panašių dalykų. Vaizduotei ribų šiuo atveju tikrai negali būti. Kruopščiai priklijuokite turimą elementą prie segtuko ar smeigtuko ir puoškitės nauju plaukų aksesuaru.10 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page