top of page

Ką daryti ir ko negalima daryti naudojant plaukų segtukus ir kuodų smeigtukus: kaip išvengti įprastų

Plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai – fantastiški pagalbininkai formuojant šukuoseną ar norint tiesiog pasipuošti. Jie yra paprastai naudojami ir gali akimirksniu pakeisti šukuoseną ar net visą jūsų įvaizdį. Būtent dėl šios priežasties šie mieli plaukų aksesuarai yra tokie populiarūs.

Visgi, kartais plaukų segtukais ir smeigtukais galima ir nusivilti. Tačiau dažniausiai taip atsitinka ne dėl jų pačių kaltės, o paprasčiausiai dėl netinkamo pasirinkimo ar neteisingo naudojimo. Tad prieš juos įsigyjant, verta apžvelgti, ką galima ir ko verčiau nereikėtų daryti naudojant plaukų segtukus ir kuodų smeigtukus. Taip pat, susipažinkite ir kokie yra skirtumai tarp įvairių plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų tipų - puikiai išmanydamos šiuos niuansus, niekada nesuklysite.Plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų naudojimas: žalia šviesa


Pirmiausia pasižiūrėkime, kokie dalykai prisideda prie teigiamos plaukų segtukų ir smeigtukų naudojimo patirties.

Tinkamų segtukų pasirinkimas

Tinkamų segtukų ir smeigtukų pasirinkimas – vienas pagrindinių dalykų siekiant, kad šie aksesuarai jus džiugintų ir taptų mėgstamu atributu. Svarbiausia - rinktis kokybiškus, jūsų skonį atitinkančius ir jums patinkančius plaukų aksesuarus.

Toliau tinkamas pasirinkimas apima tokius dalykus kaip medžiaga, iš kurios pagaminti plaukų aksesuarai, ir jų dydis. Plonesniems, gležnesniems ir pažeistiems plaukams labiau tiks mažesni, lengvesni segtukai ir smeigtukai. O štai storesniems, nepaklusniems plaukams geriau rinktis didesnius, tvirtesnius segtukus.

Reikia neužmiršti, kad plaukų segtukai turi atitikti lūkesčius ir paskirtį. Tarkime, jei jais norima sutvirtinti šukuoseną, reikėtų rinktis kuo paprastesnius, diskretiškesnius segtukus ir smeigtukus, žiūrėti, kad jie būtų artimos plaukams spalvos ir lengvai maskuojami. O štai jei segtukai bus šukuosenos akcentas ir puošmena, rinkitės ryškesnius ir išraiškingesnius segtukus.

Tinkamai įsekite ir išsekite

Naudojant plaukų segtukus ir smeigtukus, svarbu juos įsegti taip, kad jie patikimai sutvirtintų šukuoseną ir tvirtai laikytųsi. Tada šių plaukų aksesuarų nepamesite, o šukuosena nesusijauks.

Geriausia segtukus ir smeigtukus naudoti, jei plaukai yra švarūs ir sausi. Jei yra poreikis, galite naudoti plaukus purinančią ir nuo šaknų atkeliančią arba atvirkščiai – glotninančią priemonę.

Išimti plaukų segtukus ir smeigtukus reikėtų švelniai, neskubant, nepešant ir nežalojant plaukų.

Drąsiai eksperimentuokite
Nevenkite eksperimentų – plaukų segtukai ir smeigtukai puikiai padeda juos įgyvendinti. Išmėginkite skirtingų stilių, spalvų ir dydžių aksesuarus.

Plaukų segtukų ir kuodų smeigtukų naudojimas: raudona šviesa


Toliau apžvelkime dalykus, kurių vertėtų vengti, jei norite, kad jūsų draugystė su plaukų segtukais ir kuodų smeigtukais būtų sklandi.

Nepersistenkite

Nors segtukai ir smeigtukai yra šaunus įrankis eksperimentams, visgi kartais reikėtų atsispirti pagundai čiupti visus segtukus iš eilės ir nusagstyti jais visą galvą. Per didelis segtukų ir smeigtukų kiekis apsunkins galvą, tad jausitės nepatogiai. Neužmirškite, kad juos dar reikės ir išsiimti. Be to, tai gali pakenkti plaukams ir juos rimtai sužaloti. Nukentės ir estetinis vaizdas – smarkiai rizikuojate, kad segtukais apkrauta galva atrodys ne originaliai, o paprasčiausiai neskoningai.

Neužmirškite rūpintis plaukais

Plaukų segtukų ir smeigtukų verčiau nenaudoti, jei plaukai šlapi, kadangi tada jie yra itin lengvai pažeidžiami. Taip pat labai svarbu nenaudoti tokių plaukų segtukų ir smeigtukų, kurie smarkiai spaudžia ir peša plaukus, žaloja ir dirgina galvos odą. Na, o išsiimti segtukus ir smeigtukus reikėtų švelniai, vengiant pešimo ir plaukų žalojimo. Plaukų segtukų ir smeigtukų verčiau nenaudoti ilgiau, nei reikia – nerizikuokite pakenkti plaukams ir nepalikite jų nakčiai ar tuo atveju, jei pradedate jausti diskomfortą.

Neignoruokite priežiūros

Segtukus ir smeigtukus vertėtų reguliariai valyti – tada jie patikimiau laikysis, nekenks plaukams ir, žinoma, tarnaus ilgiau. Taip pat derėtų nenumesti segtukų bet kur ir laikyti juos specialiai tam paskirtoje vietoje.

20 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page