top of page

Kaip naudoti plaukų segtukus ir kuodų smeigtukus, kad sukurtumėte elegantiškas vestuvines šukuosenas

Vestuvinė šukuosena – nepaprastai svarbi nuotakos įvaizdžio dalis. Todėl jos pasirinkimui ir įgyvendinimui reikia skirti deramą dėmesį. Na, o nepamainomais pagalbininkais kuriant nuotakų šukuosenas gali tapti plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai.

Vestuvinė šukuosena gali būti įmantri arba visai paprasta, tačiau bet kuriuo atveju reikėtų vengti eksperimentų paskutinę minutę. Dėl šios priežasties idėjas verta išmėginti ir išbandyti iš anksto, kad vestuvių dieną šukuosena užtikrintai puoštų ir džiugintų nuotaką.

Gali kilti klausimas, o kaip, kuriant vestuvinę šukuoseną, geriausiai išnaudoti tokius šaunius įrankius kaip plaukų segtukai ir kuodų smeigtukai? Kokias gudrybes ar sumanias idėjas galima tam pasitelkti? Būtent tai ir aptarsime toliau.

Kaip sėkmingai pasiruošti vestuvinės šukuosenos formavimui?


Pradėti formuoti vestuvinę šukuoseną reikėtų nuo atidaus pasiruošimo. Tinkamai pasirengus, toliau viskas eisis kaip per sviestą. Galima išskirti kelis pagrindinius pasiruošimo etapus.

Plaukų būklės įvertinimas

Pirmiausia svarbu įvertinti nuotakos plaukų būklę ir tipą. Plonesniems, gležnesniems plaukams reikės švelnesnių įrankių, veikiausiai norėsis suteikti plaukams daugiau purumo ar prisegti papildomų plaukų sruogų. Be to, reikia turėti omenyje, kad sunkūs, masyvūs plaukų aksesuarai ploniems plaukams gali būti netinkami.

O štai storų plaukų atveju nemenkas iššūkis būna juos suvaldyti ir išlaikyti šukuosenos stabilumą. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad vestuvių ceremonija gali užtrukti ir stabilumui užtikrinti greičiausiai reikėtų naudoti ne tik segtukus, bet ir papildomas formavimo priemones. Žinoma, taip pat labai svarbu įvertinti ir tokius plaukų aspektus kaip jų ilgis ar spalva ir atitinkamai priderinti plaukų aksesuarus.

Šukuosenos parinkimas

Toliau seka pats šukuosenos parinkimas. Šiame etape atsižvelgti reikėtų tiek į ankstesniame žingsnyje atliktą plaukų įvertinimą, tiek į pačios nuotakos stilių. Būtinai atsižvelkite į tokius niuansus kaip vestuvinė apranga ir visas bendras nuotakos įvaizdis, taip pat ir pačių vestuvių stilius.

Galbūt vestuvinė šukuosena bus viso įvaizdžio akcentas, todėl ji bus išraiškingesnė ir įmantresnė – ko pasekoje reikės daugiau formavimo priemonių, o segtukai gali būti prašmatnesni. O gal kitos įvaizdžio detalės jau yra pakankamai ryškios, tad reikalinga kuklesnė ir subtilesnė šukuosena, pavyzdžiui, elegantiškas kuodelis ar tiesiog dailiu plaukų segtuku susegti arba papuošti plaukai. Žinoma, neužmirškite ir nuotakos veido bruožų bei jos pageidavimų.

Įrankių ir priemonių parinkimas bei plaukų paruošimas

Išsirinkus šukuoseną, reikės atsirinkti ir pasiruošti jai reikalingus įrankius bei priemones. Pagal plaukų tipą ir šukuosenos poreikius parinkite tinkamus segtukus ar smeigtukus. Ploniems, besiveliantiems plaukams reikės mažesnių, lengvesnių segtukų, o štai storiems plaukams pažaboti prireiks didesnių, tvirtesnių segtukų ar smeigtukų. Renkantis stambesnius plaukų aksesuarus svarbu nepamiršti, kad jie puošia būtent nuotaką ir jie turi būti elegantiški, tikti prie nuotakos suknelės. Jei plaukai labai slidūs ar bus naudojamos papildomos sruogos, puikiai pasitarnaus neslystantys segtukai.

Neužmirškite ir plaukų spalvos – jei segtukai ir smeigtukai turės pasislėpti, rinkitės kuo artimesnius jai. Na, o jei segtukai atliks puošmenos funkciją, tada bus svarbus kontrastas. Tamsiaplaukės dažnai renkasi baltus, sidabrinius segtukus primenančius perlus. Žinoma, taip pat įvertinkite ir šukuosenos tipą: tarkime, kuodui reikės smeigtukų, pynėms – veikiausiai segtukų ir panašiai.

Atsirinkite ir priemones: galbūt reikės papildomos masės ir purumo, tad pasirūpinkite plaukus nuo šaknų atkeliančiomis priemonėmis. O gal kaip tik bus svarbu plaukus kuo labiau suglotninti – tam taip pat būtinos atitinkamos priemonės.

Elegantiškos vestuvinės šukuosenos kūrimas


Paskutinis žingsnis - šukuosenos formavimas. Žinoma, labai svarbu tam tinkamai išplauti, iššukuoti ir paruošti pačius plaukus. Tarkime, jei jie šiurkštūs, sunkiai suvaldomi, prireiks švelninančių ir suglotninančių priemonių. O slidiems plaukams geriau nenaudoti jokių glotninančių priemonių, net ir nuskalaujamo kondicionieriaus – tada segtukai, smeigtukai ir pati šukuosena tvirčiau laikysis. Jei reikia purumo ir daugiau plaukų masės, naudokite nuo šaknų atkeliančias priemones.

Na, o toliau jau leiskitės į šukuosenos kūrybą ir išnaudokite puikiuosius segtukus bei smeigtukus, taip pat svarbu pasigilinti į jų tarpusavio skirtumus. Galtiniam įvaizdžiui svarbu kruopščiai užmaskuokiti tuos segtukus, kurių neturi matytis, ir išryškinti dekoratyvius elementus. Neužmirškite ir šukuosenai sutvirtinti skirtų priemonių. Prisiminus šiuos patarimus galėsite žinoti ko tikėtis formuojant šukuoseną vestuvių proga.


14 peržiūrų0 komentarų

Komentarze


bottom of page